Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri; küçük ofis ve bürolardan devlet kurumlarına kadar her büyüklükteki organizasyona uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sistemler güvenliği ve güvenlik ekiplerinin verimliliğini arttırmak için farklı özellikler içerir. Geçiş Kontrol Sistemleri binada bulunan tüm kişileri tek bir yerden gözetir ve işlemleri hızlandırır.

Parmak izi ve Yüz Tanıma Sistemleri

Farklı model, boyut ve kapasitelerde oluşu ile geçiş sistemlerinde en çok tercih edilen yöntem olan Parmak İzi Tanıma, özellikle şirketlerde giriş-çıkışların ve güvenliğin kontrolünü sağlamaktadır. Kartın kaybolması, çalınması ve taklit edilmesi zayıflığını ortadan kaldıran bu sistem, geçişine izin verilecek kişilerin parmak izlerinin cihaza tanıtılmasıyla işler. Parmak izinin benzersiz oluşu sebebiyle maksimum güvenlik sunar.

Kartlı Geçiş ve Turnike Sistemleri

Özellikle giriş çıkışların çok olduğu kamu alanları ve VIP hizmetlerinin bulunduğu noktalarda tercih edilen Kartlı Geçiş ve Turnike Sistemleri özel sensör teknolojisiyle hızlı ve güvenli geçiş sağlamaktadır. Kayıt ve geçiş kontrolü için en pratik ve hızlı çözüm olan bu sistemler sahip olduğu çeşitlilikle de mekanın estetik görünümü bozmamaktadır.

Hemen Ara